ELIMINACJE GMINNE KONKURSU RECYTATORSKIEGO IM. KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO

19 listopada 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sokołowie Podlaskim z siedzibą w Skibniewie odbyły się eliminacje gminne XII Konkursu Recytatorskiego im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

Naszą szkołę reprezentowali:
- w kategorii klas I - III: Oliwia Grzymała i Maja Szmurło z kl. III,
- w kategorii klas IV - VI: Ewelina Jaczewska z kl. IV i Sebastian Grzymała z kl. VI,
- w kategorii klas VII - VIII: Małgorzata Buczyńska i Aleksandra Mąka z kl. VII.

Nasi uczniowie bardzo ładnie zaprezentowali się podczas eliminacji gminnych. Maja Szmurło i Małgorzata Buczyńska wykazały się ciekawą interpretacją tekstu oraz wrażliwością artystyczną, zwyciężyły w swoich grupach wiekowych i będą reprezentować szkołę i gminę podczas eliminacji powiatowych, zaś pozostali uczniowie zdobyli wyróżnienia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali, ufundowane przez Wójta Gminy Sokołów Podlaski, pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe oraz słodki poczęstunek.

Eliminacje powiatowe poprzedził konkurs szkolny, w którym wzięło udział 28 uczestników. Wszystkim dziękujemy za dodatkową pracę i piękną recytację oraz zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Joanna Próchenko